ČESKY / ENGLISH

Kinalisoft s.r.o.

Počítače vidí víc než oči...

BMD Tools 3.0

Seřizovací software, který analýzou obrazu v reálném čase získává charakteristiky obráběcích nástrojů.

TPSys

Oprimalizace detekce poškozených součástek před jejich osazením na desky plošných spojů.

3DWires opti control system

Kontrolní zařízení pro kontinuální kontrolu výrobků vyráběných tažením materiálu.

FoldingRuler opti control system

Kontrolní zařízení pro automatizaci procesu ověřování deklarované délky skládacích metrů.

FindWalker

Nástroj pro unikátní rozpoznávání a identifikaci lidí optickou "nekontaktní" metodou.

Pět hlavních výhod počítačového vidění – proč to stojí za to zkusit

  1. Jednodušší a rychlejší procesy – své výrobky budete schopni kontrolovat řádově rychleji, protože místo zdlouhavé vizuální kontroly nastupují rychlé počítače
  2. Spolehlivost – kamery a počítače se na rozdíl od lidských očí nikdy neunaví. Odpadá lidský faktor, nebudete tedy pozorovat výkyvy ve spolehlivosti v závislosti na tom, jak se vaši kontroloři zrovna vyspali nebo jaký je den v týdnu.
  3. Přesnost – vaše finální výrobky budou díky počítačovému vidění bez jediného kazu
  4. Široké možnosti použití – od továren přes banky až po zdravotnictví. Stejný systém budete moci využít při různých činnostech vykonávaných ve vaší výrobní firmě (od kontroly kvality výrobků, přes sledování stavu skladů, až po počítání finálních dodávek při expedici), což sníží náklady na neustálé zaškolování pracovníků do nových systémů.
  5. Snížení nákladů – ušetříte čas lidí i strojů a eliminujete vadné výrobky. Své pracovníky budete moci přesunout z kontroly na jinou činnost a zlepšíte svůj obraz u zákazníků díky snížení chybovosti v dodávkách.

Dozvědět se více

Poslední novinky

Jsme distributory značky VICO

09.05.2017

Naše více než pětiletá zkušenost s telecentrickými objektivy VICO, kdy jsme se mohli v desítkách projektů ubezpečit o skvělých parametrech těchto objektivů, nás dovedla až k rozhodnutí stát se distributorem značky pro...

[více]

Přidej se k nám!

31.03.2017

Naše společnost se neustále rozvíjí a s tím roste i množství zakázek a závazků, které musíme plnit. Proto neustále hledáme nové zaměstnance, kteří hledají výzvy v podobě...

[více]

Již 10 let s Vámi!

28.03.2016

Společnost Kinalisoft dnes oslavila své 10leté výročí. Jsme hrdi na to, co jsme za dobu naší existence dokázali a vážíme si všech zákazníků, kteří nám v počátcích naší existence projevili důvěru. Dnes jsme stabilní společností s...

[více]

Media & ocenění

20.11.2015 / 1. místo na veletrhu Productronica 2015

Náš produkt pro přípravu dat a řízení produkce v procesu osazování SMD součástek na desky plošných spojů MYCenter 3.2 byl oceněn na mnichovském veletrhu Productronica 2015 prvním místem v soutěži Global Technology Award 2015.

10.6. / 1. místo v Šangaji!

Náš produkt MYCenter se na mezinárodním veletrhu v Šangaji umístil na 1. místě v soutěžní kategorii "Software-Production Management". 1. místo na mezinárodním veletrhu je velkým oceněním naší práce!

10.9.2012 / Nominace do WSA Mobile content jako kandidát za ČR

Náš produkt HomeBrain byl vybrán jako národní zástupce do soutěže New Media award!

21.4.2016 / Rozhovor pro Český rozhlas

Český rozhlas se zajímal o naši inovativní technologii na rozpoznávání lidí podle chůze. Vznikl z toho zajímavý rozhovor, který se vysílal 21.4.2016. Rozhovor je zpětně dostupný v archivu zde.

15.4.2016 / Článek na portálu Zprávy z VUT

Portál Zprávy z VUT požádal vedení společnosti o rozhovor na téma "úspěšní absolventi VUT a jejich inovativní firmy". Z rozhovoru vznikl velice zajimavý článek.

14.3.2016 / Článek v časopise MM Průmyslové spektrum

V čísle 03/16 časopisu byl uveřejněn článek o přínosech počítačového vidění v oblasti automatizace a iniciativy Průmysl 4.0: "Průmysl 4.0: Počítačové vidění a jeho použití ve strojírenství".

19.5.2014 / Článek v časopise Konstrukce

V tištěné i internetové verzi časopisu byla uveřejněna naše úvaha na téma "Jak může technologie počítačového vidění pomoci českému strojírenství uspět v konkurenčním světě".

13.8.2014 / Článek v časopise ELEKTRO

V tištěné i internetové verzi časopisu byl uveřejněn náš článek na téma "Výhody počítačového vidění nejsou zatím plně využívány".

9.2.2015 / Článek v časopise Dotyk

V čísle 06/15 časopisu byl uveřejněn článek o naší společnosti s názvem "Učí počítače vidět".

20.4.2015 / Článek v časopise Profit

V čísle 04/15 časopisu byl uveřejněn článek o naší společnosti s názvem "Počítače nahradí oči".

4.12.2015 / Článek v internetovém magazínu 3d-tisk.cz

Internetový magazín 3d-tsk.cz si všiml našeho úspěšného produktu 3DWires opti control system ve svém internetovém článku "Počítačové vidění zkvalitňuje výrobu českých strun pro 3D tisk".

2.2.2016 / Článek v časopise Automa

V čísle 01/16 časopisu byl uveřejněn článek o projektu realizovaném pro společnost Metrie spol. s r.o. s názvem "Jak co nejpřesněji změřit skládací metry?".