ČESKY / ENGLISH

Kinalisoft s.r.o.

Naše produkty jsou využívány zákazníky po celém světě, což je pro nás nenahraditelným zdrojem zkušeností. Tyto zkušenosti můžeme zúročit při analýze a návrhu řešení pro naše nové zákazníky.

CAD Conversion 5

Software pro obsluhu osazovacích CNC automatů.

CAD Conversion 6

Vylepšený produkt CAD Conversion 5 o možnost zobrazování Gerber dat (RS274X, GenCAD).

MYCenter 2.1 - 1. místo na SMT China

Software pro obsluhu CNC automatů na osazování SMT součástek.

OWP Analyzer

Software pro stanovování výrobních norem a zkoumání efektivity výrobního procesu.

BMD Tools 3.0

Seřizovací software, který analýzou obrazu v reálném čase získává charakteristiky obráběcích nástrojů.

HomeBrain - 2. místo na FOR ARCH 2013

Zařízení, které svým softwarovým vybavením tvoří "mozek" inteligentních domů.

LiftDesigner

3D online designer pro návrh výtahů švédkého výrobce.

Emerson

Analýza a návrh softwaru pro řízení testovacích laboratoří.

Průmyslový software

Naši expertizu v oblasti vývoje software pro řízení procesů v průmyslu prokazuje řada získaných ocenění z tuzemských i zahraničních veletrhů.  Nejvíce si ceníme 1. místa v kategorii řízení produkce v elektrotechnice, které bylo uděleno na veletrhu SMT China v Šangaji. Dále přikládáme velký význam tomu, že byl náš produkt vybrán, aby reprezentoval ČR v mezinárodní soutěži WSA Mobile content, kde byl oceňován zejména pro nápaditost funkcí a inovativní přístup k ovládání software.

Vytváření průmyslového software má zvláště v oborech jako elektrotechnika a strojírenství přísné požadavky na přesnost, spolehlivost a kvalitu. I naše společnost tak musela projít vývojem, který umožňuje tato kritéria držet na nejvyšší úrovni. Důkazem toho jsou i bohaté reference ze spolupráce s velkými nadnárodními podniky. Naše produkty jsou využívány zákazníky po celém světě, což je pro nás nenahraditelným zdrojem zkušeností, které můžeme zúročit při analýze a návrhu řešení pro naše nové zákazníky.

Pro dosažení nejlepších možných výsledků používáme agilní vývojové metody, které usnadňují úpravy software během jeho vytváření na základě neustálé zpětné vazby od zákazníka. Jsme tak schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům, kteří potřebují mít vývoj software v každé fázi plně pod kontrolou, ať už jde o postup práce, kvalitu nebo o čerpání financí.

Flexibilita a rychlost

Každý software, který vyvíjíme, je již od samého počátku validován automatickými testy. Jsme tak schopni vyvíjet spolehlivější software imunní proti chybám pramenícím ze změny požadavků na software v průběhu vývoje. Důraz také klademe na aktuální trendy správné architektury software. V této oblasti neustále vzděláváme naše programátory, což významně přispívá k flexibilitě našich softwarů a rychlosti úprav dle požadavků klienta.

Našim zákazníkům také nabízíme vývoj software na klíč, včetně překladu do více jak deseti světových jazyků. Klientům rovněž zajistíme tvorbu profesionálního tištěného manuálu nebo video manuálu, který je pro vysvětlení principů softwaru mnohem názornější.

Velkým korporátním klientům nabízíme možnost zajistit po dokončení software i jeho následnou celosvětovou správu a údržbu, jež zahrnuje sběr požadavků klientů na vylepšení, jejich třídění, vyhodnocení a následnou realizaci.

Moderní uživatelské rozhraní

Moderní nástroje, které při vývoji software používáme, nám umožňují designovat software podle potřeb a charakteru zákazníka. Můžeme tak následovat jeho grafický manuál nebo vzhledem aplikace evokovat nějaké odvětví průmyslu. Více informací naleznete v sekci Moderní uživatelské rozhraní.

WWW prezentace software

Pro marketingovou podporu vytvořeného produktu jsme schopni navrhnout a vytvořit www prezentaci včetně profesionálního grafického návrhu. Více informací naleznete v sekci Tvorba www stránek.

Poslední novinky

Jsme jediní v České republice!

11.02.2015

Naše společnost uspěla jako jediná v České republice v rámci evropského dotačního programu SME Instruments HORIZONT 2020, který je určen výhradně na podporu inovací. Náš projekt je zaměřen na aplikaci počítačového vidění v...

[více]

Kinalisoft v časopise Dotyk 06/15

09.02.2015

Časopis Dotyk 06/15 uveřejnil velký článek o naší společnosti. Článek přehledně dokumentuje naši historii od úplných prvopočátků až po aktuální výzkumné úspěchy v rámci využití naší technologie počítačového vidění. Článek si...

[více]

Přidej se k nám!

28.10.2014

Naše společnost se neustále rozvíjí a s tím roste i množství zakázek a závazků, které musíme plnit. Proto neustále hledáme nové zaměstnance, kteří...

[více]

Media & ocenění

10.6. / Cena

Náš produkt MYCenter se na mezinárodním veletrhu v Šangaji umístil na 1. místě v soutěžní kategorii "Software-Production Management". 1. místo na mezinárodním veletrhu je velkým oceněním naší práce!

10.9.2012 / Nominace do WSA Mobile content jako kandidát za ČR

Náš produkt HomeBrain byl vybrán jako národní zástupce do soutěže New Media award!

19.5.2014 / Článek v časopise Konstrukce

V tištěné i internetové verzi časopisu byla uveřejněna naše úvaha na téma "Jak může technologie počítačového vidění pomoci českému strojírenství uspět v konkurenčním světě".

13.8.2014 / Článek v časopise ELEKTRO

V tištěné i internetové verzi časopisu byl uveřejněn náš článek na téma "Výhody počítačového vidění nejsou zatím plně využívány".