ČESKY / ENGLISH

Kinalisoft s.r.o.

Naše produkty jsou využívány zákazníky po celém světě, což je pro nás nenahraditelným zdrojem zkušeností. Tyto zkušenosti můžeme zúročit při analýze a návrhu řešení pro naše nové zákazníky.

CAD Conversion 5

Software pro obsluhu osazovacích CNC automatů.

CAD Conversion 6

Vylepšený produkt CAD Conversion 5 o možnost zobrazování Gerber dat (RS274X, GenCAD).

MYCenter 2.1 - 1. místo na SMT China

Software pro přípravu dat a obsluhu CNC automatů na osazování SMD součástek.

OWP Analyzer

Software pro stanovování výrobních norem a zkoumání efektivity výrobního procesu.

BMD Tools 3.0

Seřizovací software, který analýzou obrazu v reálném čase získává charakteristiky obráběcích nástrojů.

HomeBrain - 2. místo na FOR ARCH 2013

Zařízení, které svým softwarovým vybavením tvoří "mozek" inteligentních domů.

LiftDesigner

3D online designer pro návrh výtahů švédkého výrobce.

Emerson

Analýza a návrh softwaru pro řízení testovacích laboratoří.

DryCabinet

Monitorovací software pro online sledování vnitřních podmínek skříní pro uchovávání elektronických součástek.

Průmyslový software

Naši expertizu v oblasti vývoje software pro řízení procesů v průmyslu prokazuje řada získaných ocenění z tuzemských i zahraničních veletrhů.  Nejvíce si ceníme 1. místa v kategorii řízení produkce v elektrotechnice, které bylo uděleno na veletrhu SMT China v Šangaji. Dále přikládáme velký význam tomu, že byl náš produkt vybrán, aby reprezentoval ČR v mezinárodní soutěži WSA Mobile content, kde byl oceňován zejména pro nápaditost funkcí a inovativní přístup k ovládání software.

Vytváření průmyslového software má zvláště v oborech jako elektrotechnika a strojírenství přísné požadavky na přesnost, spolehlivost a kvalitu. I naše společnost tak musela projít vývojem, který umožňuje tato kritéria držet na nejvyšší úrovni. Důkazem toho jsou i bohaté reference ze spolupráce s velkými nadnárodními podniky. Naše produkty jsou využívány zákazníky po celém světě, což je pro nás nenahraditelným zdrojem zkušeností, které můžeme zúročit při analýze a návrhu řešení pro naše nové zákazníky.

Pro dosažení nejlepších možných výsledků používáme agilní vývojové metody, které usnadňují úpravy software během jeho vytváření na základě neustálé zpětné vazby od zákazníka. Jsme tak schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům, kteří potřebují mít vývoj software v každé fázi plně pod kontrolou, ať už jde o postup práce, kvalitu nebo o čerpání financí.

Flexibilita a rychlost

Každý software, který vyvíjíme, je již od samého počátku validován automatickými testy. Jsme tak schopni vyvíjet spolehlivější software imunní proti chybám pramenícím ze změny požadavků na software v průběhu vývoje. Důraz také klademe na aktuální trendy správné architektury software. V této oblasti neustále vzděláváme naše programátory, což významně přispívá k flexibilitě našich softwarů a rychlosti úprav dle požadavků klienta.

Našim zákazníkům také nabízíme vývoj software na klíč, včetně překladu do více jak deseti světových jazyků. Klientům rovněž zajistíme tvorbu profesionálního tištěného manuálu nebo video manuálu, který je pro vysvětlení principů softwaru mnohem názornější.

Velkým korporátním klientům nabízíme možnost zajistit po dokončení software i jeho následnou celosvětovou správu a údržbu, jež zahrnuje sběr požadavků klientů na vylepšení, jejich třídění, vyhodnocení a následnou realizaci.

Moderní uživatelské rozhraní

Moderní nástroje, které při vývoji software používáme, nám umožňují designovat software podle potřeb a charakteru zákazníka. Můžeme tak následovat jeho grafický manuál nebo vzhledem aplikace evokovat nějaké odvětví průmyslu. Více informací naleznete v sekci Moderní uživatelské rozhraní.

WWW prezentace software

Pro marketingovou podporu vytvořeného produktu jsme schopni navrhnout a vytvořit www prezentaci včetně profesionálního grafického návrhu. Více informací naleznete v sekci Tvorba www stránek.

Poslední novinky

Jsme distributory značky VICO

09.05.2017

Naše více než pětiletá zkušenost s telecentrickými objektivy VICO, kdy jsme se mohli v desítkách projektů ubezpečit o skvělých parametrech těchto objektivů, nás dovedla až k rozhodnutí stát se distributorem značky pro...

[více]

Přidej se k nám!

31.03.2017

Naše společnost se neustále rozvíjí a s tím roste i množství zakázek a závazků, které musíme plnit. Proto neustále hledáme nové zaměstnance, kteří hledají výzvy v podobě...

[více]

Již 10 let s Vámi!

28.03.2016

Společnost Kinalisoft dnes oslavila své 10leté výročí. Jsme hrdi na to, co jsme za dobu naší existence dokázali a vážíme si všech zákazníků, kteří nám v počátcích naší existence projevili důvěru. Dnes jsme stabilní společností s...

[více]

Media & ocenění

20.11.2015 / 1. místo na veletrhu Productronica 2015

Náš produkt pro přípravu dat a řízení produkce v procesu osazování SMD součástek na desky plošných spojů MYCenter 3.2 byl oceněn na mnichovském veletrhu Productronica 2015 prvním místem v soutěži Global Technology Award 2015.

10.6. / 1. místo v Šangaji!

Náš produkt MYCenter se na mezinárodním veletrhu v Šangaji umístil na 1. místě v soutěžní kategorii "Software-Production Management". 1. místo na mezinárodním veletrhu je velkým oceněním naší práce!

10.9.2012 / Nominace do WSA Mobile content jako kandidát za ČR

Náš produkt HomeBrain byl vybrán jako národní zástupce do soutěže New Media award!

21.4.2016 / Rozhovor pro Český rozhlas

Český rozhlas se zajímal o naši inovativní technologii na rozpoznávání lidí podle chůze. Vznikl z toho zajímavý rozhovor, který se vysílal 21.4.2016. Rozhovor je zpětně dostupný v archivu zde.

15.4.2016 / Článek na portálu Zprávy z VUT

Portál Zprávy z VUT požádal vedení společnosti o rozhovor na téma "úspěšní absolventi VUT a jejich inovativní firmy". Z rozhovoru vznikl velice zajimavý článek.

14.3.2016 / Článek v časopise MM Průmyslové spektrum

V čísle 03/16 časopisu byl uveřejněn článek o přínosech počítačového vidění v oblasti automatizace a iniciativy Průmysl 4.0: "Průmysl 4.0: Počítačové vidění a jeho použití ve strojírenství".

19.5.2014 / Článek v časopise Konstrukce

V tištěné i internetové verzi časopisu byla uveřejněna naše úvaha na téma "Jak může technologie počítačového vidění pomoci českému strojírenství uspět v konkurenčním světě".

13.8.2014 / Článek v časopise ELEKTRO

V tištěné i internetové verzi časopisu byl uveřejněn náš článek na téma "Výhody počítačového vidění nejsou zatím plně využívány".

9.2.2015 / Článek v časopise Dotyk

V čísle 06/15 časopisu byl uveřejněn článek o naší společnosti s názvem "Učí počítače vidět".

20.4.2015 / Článek v časopise Profit

V čísle 04/15 časopisu byl uveřejněn článek o naší společnosti s názvem "Počítače nahradí oči".

4.12.2015 / Článek v internetovém magazínu 3d-tisk.cz

Internetový magazín 3d-tsk.cz si všiml našeho úspěšného produktu 3DWires opti control system ve svém internetovém článku "Počítačové vidění zkvalitňuje výrobu českých strun pro 3D tisk".

2.2.2016 / Článek v časopise Automa

V čísle 01/16 časopisu byl uveřejněn článek o projektu realizovaném pro společnost Metrie spol. s r.o. s názvem "Jak co nejpřesněji změřit skládací metry?".